Sıkça Sorulan Sorular

01.- NASIL Başvurabilirim

İlgilendiğiniz konut için uygun sayfayı ziyaret edin ve başvuru formunu doldurun. Portfolyonuz ve biyografinizle açık çağrı tarihlerinde i info@duneartres.com adresine e-posta gönderin. Tüm uygulama koşullarını, talimatları ve talimatları uygulama sayfalarında bulabilirsiniz.

02.- Ne Zaman Yapabilirim?

Seçilen sakinler, aksi belirtilmedikçe, belirtilen ayın başına gelmeyi planlamalıdır. Kısa süreli sakinler kendi tarihlerini seçerler.

03.- NE GETİRMELİYİM?

Sanat malzemeleri - projenizden ayrılamayan özel malzemeler veya araçlar. Şehir merkezinde sanat malzemeleri satan dükkanlar bunların temini konusunda GA size rehberlik edecektir. İlaç veya diyet gıdaları - özel diyet gereksinimleriniz varsa, lütfen yanınızda getirin, çünkü bunları piyasadan satın alamazsınız.

04.- SERGİLERİMİN ELEŞTİREL DEĞERLENDİRMESİNİ ALABİLİR MİYİM?

Yerel ve uluslararası sanat galerileri, stüdyolar ve gösteri merkezleri ile temas halindeyiz ve ürünlerinizin sergilenmesi için gerekli kişileri sağlayacağız.

05.- ÜCRETLER

- Başvuru ücreti yok; Konaklama ücretleri uygulanır

- Sanatçılar ücretsizdir (İkametleri için başka kuruluşlardan fon almışlarsa)

- Özellikle dezavantajlı sanatçılar ücretsiz olarak konaklayacaktır (örneğin mülteci sanatçılar ve risk altındaki sanatçılar )

06.- PROJE SINIRLAMALARI

Genel olarak, Hayır: Sunulan konutun bazı özel ihtiyaçları olmasına rağmen, sanatçıları desteklemek için GA oluşturduk: bir çalışma, deneme ve emek yeri; toplumumuzda yeni ilham al; Stüdyo uygulamalarını yenileyin ve canlandırın.

07.- Ne zaman bilgi bildirim yapılır.

Başvuranlar genellikle son başvuru tarihinden itibaren üç hafta içinde bilgilendirilir. Tüm başvuru sahiplerine cevap vereceğiz.

08.- Rezidansın'nın olanakları nelerdir?

  1. Konaklama
  2. Stüdyo
  3. Sergi Salonu
  4. Atölye
  5. Sinema - Gösterim salonu
  6. Üretim Malzemeleri
  7. Açık  Ofisi
  8. Kurgu Ofisi
  9. Basın, röportajlar, stüdyo ziyaretleri, ağ oluşturma fırsatları (Kısa Süreli Sakinler için sınırlı ve bulunabilirliğe ve sanatçının ilgisine bağlıdır)

09.- Atölye Yönetimi

Resepsiyon sanatçısı açılış konuşması (varsa)

GA, sınırlı araçlara, süreçlere ve kaynaklara ve gerektiğinde yerinde yardıma erişim sağlar. Yerel ve uluslararası kuruluşlar ve işletmelerden hibe, fahri ve ayni hizmetler ve indirimler sunmak için sürekli çalışıyoruz.

10.- GA Uluslararası Sanatçı Rezidansı NE SUNAR?

Çalışma Alanı / Sarf Malzemeleri / Malzemeler /

Konaklama /Atölye / Sergi Salonu /Sanat Galeri ve Müzelerle işbirliği

11.- SANATÇI ASİSTANLARI

Programımıza yeni başlıyoruz; Aynı anda birden fazla sanatçıyı barındırmak için daha fazla kaynak geliştirinceye kadar, program başına yalnızca bir asistan barındırabiliriz.

12.-SERGİ SIRASINDA ESERLERİN SATIŞI

İşin sergilenmesi ve satın alınabilmesi olasılığı vardır, ancak konut sırasında yapılan herhangi bir çalışmanın sergi sırasında satılacağını garanti edemeyiz.

Başvuru